Відгуки

З досвіду роботи

7 коментарів:

 1. Любове Іванівно, Ви одна з найкращих учителів, з якими я будь-коли працювала. Ваша відповідальність, творчість, оптимізм є зразком для наслідування молодим учителям. Ваші уроки учні люблять, бо Ви створюєте цікаву і пізнавальну атмосферу. Подальших успіхів Вам на шкільній ниві та творчої наснаги. З повагою, завуч школи М.Домашич.

  ВідповістиВидалити
 2. Любов Іванівна – це педагог, як то кажуть у народі від Бога, педагог у якого крім високих професійних якостей, в душі захована скриня високоморальних, людських цінностей особистості, разом у поєднанні які формують такий собі своєрідний вогник , що подарував своє таке потрібне та надзвичайно цінне світло життя не одній сотні учнів нашої школи, тай не тільки нашої. Любов Іванівна це та людина яка володіє вмінням знаходити індивідуальний підхід до кожного без виключення учня, учитель який з величезним фанатизмом до дітей у своєму благородному серці вміло виконує своє, як на мене, найголовніше завдання у своїй нелегкій діяльності – це перш за все формувати в учнів особистість, індивідуальність з міцним, закладений разом із батьками фундаментом, з яким учень може сміло йти по такому нелегкому, але ж дуже цікавому шляху зі назвою ЖИТТЯ. Я низько схиляю голову перед вами і щиро дякую за все те безцінне, що ви мені дали і продовжуєте це робити далі. Ви та людина яку я з гордістю назву – ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ. Всього вам самого найкращого на життєвому шляху, ви на це заслужили. Нехай Господь Бог та мати Божа ніколи не покидає вас та вашу родину.
  З повагою ваш учень, студент НДУ ім. Миколи Гоголя Саша Сергійчук

  ВідповістиВидалити
 3. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 4. Сайт чудовий! Багато цікавої інформації.Переглянувши ваші досягнення можна сказати, що Ви хороший учитель. Натхнення та творчих успіхів у нелегкій роботі. Дуже Вам вдячна! З повагою колега, Галина.

  ВідповістиВидалити
 5. В. О. Сухомлинський порівнював думку дитини з ніжною трояндою, що не може квітнути без сонця. І бажання вчитися — в емоційному забарвленні думки, в почутті радісної схвильованості. Без цього емоційно-естетичного струменя не може повноцінно розвиватися думка дитини. Робота вчителя – це безперервна праця протягом всієї педагогічної діяльності. Учитель, який перестає працювати над собою , уже перестає бути цікавим.
  Любов Іванівна - вчитель, яскравий і виразний, артистичний, емоційний. На уроках Любові Іванівни 40 хвилин триває вистава, і ти бачиш захоплення і обожнювання в очах її учнів . Бажаю вам, Любове Іванівно, і на далі бачити це в очах ваших вихованців.

  ВідповістиВидалити
 6. Любов Іванівна очолює методичне об’єднання вчителів природничого циклу. Вона завжди надає методичну пораду, особливу увагу приділяє молодим вчителям.
  В. Сухомлинський сказав : "Учитель творить людину." На мою думку, ці слова про таких вчителів, як Любов Іванівна. Я була присутня на уроках і позакласних заходах Любові Іванівни і побачила, що у своїй роботі вона використовує методи компетентно-орієнтованого підходу до організації навчального процесу, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів, формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці. Вона уміє лаконічно, образно і виразно подати матеріал, вміє аргументувати свою позицію та володіє ораторським мистецтвом.
  Педагогічна майстерність Любові Іванівни проявляється у вдалому порівнянні вимогливості і добросердечного ставлення до кожного учня окремо і до класного колективу в цілому. Уроки проводяться у атмосфері співпраці та творчого пошуку, що надзвичайно покращує сприйняття нової інформації та засвоєння вже відомого матеріалу. Це викликає в учнів не лише інтерес до навчання, а й бажання пізнавати оточуючий світ.
  Любов Іванівна смілива, рішуча і впевнена в собі, володіє вмінням критично оцінити ситуацію, має хороші організаторські здібності, їй притаманні висока духовна культура та естетичний смак. Вона користується авторитетом і повагою серед колег району.
  З повагою вчитель біології ЗОШ І-ІІ ст. с. Погулянка Гарбарчук В. М.

  ВідповістиВидалити